zrsa
zrsa

Informacja o portalu umożliwiającego podmiotom wprowadzającym do obrotu, które wykonują działalność gospodarczą w zakresie wprowadzania do obrotu paliwa stałego

18 stycznia 2023 | Carbon

Zarządca Rozliczeń S.A. uprzejmie informuje o udostępnieniu od dnia 23 stycznia 2023 r. pod adresem https://carbon.zrsa.pl Portalu umożliwiającego podmiotom wprowadzającym do obrotu, które wykonują działalność gospodarczą w zakresie wprowadzania do obrotu paliwa stałego, określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 12 ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz.U. 2022 poz. 2236), dalej „Ustawa”, zarejestrowanie się w Portalu oraz złożenie wniosku o wypłatę rekompensaty.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią INSTRUKCJI SKŁADANIA WNIOSKU O WYPŁATĘ REKOMPENSATY, która znajduje się na stronie internetowej administrowanej przez Zarządcę Rozliczeń S.A., pod adresem https://zrsa.pl w zakładce SYSTEMY WSPARCIA -> CARBON -> DOKUMENTY DO POBRANIA.

Z treścią Ustawy można zapoznać się w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej dostępnym pod adresem: https://dziennikustaw.gov.pl/ (Dz. U. z 2022 r., poz. 2236).